Gizlilik Politikamız

Firmamızın gizlilik ilkeleri!

Bu gizlilik ilkeleri firmamız tarafından; firmamızın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.bilgetopluluk.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.

 • IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 • Firmamız, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir.

 • Kullanıcılar, firmamıza ait servislerin kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

 • Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

 • Kullanıcılarımız sistemimizden kendi isteklerine bağlı olarak kayıtlarını silebilirler. Bu işlem için tarafımıza ıslak imzalı dilekçe ve kimlik fotokopisini göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemler doğrultusunda kullanıcının isteği yapılabilir.

 • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

 • Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

 • İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.

 • Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

 • Sitemiz içerisinde farklı web sitelerine de bağlantılar bulunmaktadır.

 • www.bilgetopluluk.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

 • SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

 • Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

 • Sitemiz Linux Debian Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

İndirim Habercisi

Hemen abone ol,
fırsatları ve indirimleri kaçırma!

Verilerin İşlenmesi Hakkında

İndirim habercisi aracılığı ile tarafımıza bildireceğiniz e-posta adresinizi, açık rıza metninde detaylarına yer verilen şekilde işleyeceğimizi onaylamış olursunuz.

Firma Unvanı
Bilge Topluluk Yazılım Bilişim Telekomünikasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Firma Adresi
Barış Mah. 1030. Sok. Süha Yapı No: 1/17 Kayapınar/DİYARBAKIR
Vergi Dairesi
Gökalp Vergi Dairesi
Vergi No.
1710655284
Ticaret Sicil Müd.
Diyarbakır Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil No.
38678

Müşteri Hizmetleri
+90 (552) 739 7821
Whatsapp Hattı
+90 (850) 885 1244
Copyright © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.